AKUATİK HAKKINDA

AKUATİK Spirulina Chlorella Yosun Amblem

AKUATİK, 2006 yılında Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nde lisans öğrencisi iki kardeşin hocalarının teşvik etmesiyle ortaya çıkan girişimdir. AKUATİK ekibinin amacı bilim ışığında ülke toprağını, suyunu, güneşini kullanarak bilim dünyasının “mucize besin”, "mükemmel besin", “süper besin” olarak adlandırdığı mikroalg (yosun) türlerin üretimini yapmak, ülkede istihdam oluşturmak, insanların sağlıklı ve mutlu yaşamasına katkı sağlamaktır.

Ekibimiz
Can Uzunağaç ve Mustafa Uzunağaç kardeşlerin hocaları Prof. Dr. Suat Dikel ile laboratuvarda çekilmiş fotoğrafları...

“Önce insan” düşüncesiyle hareket eden alanında uzman bir ekibe sahibiz. İnsanların solar enerjiden en üst seviyede faydalanabilmesine olanak sağlayan protein, vitamin, mineral, enerji deposu mikroalg (yosun) türlerini besin takviyesi (ALGAMAX) (DE LA NATURE) ve kozmetik ürün (ALGEE) formlarında tüketime sunmaktayız. Üretimde kullanılacak her hammadde insan sağlığı açısından etkileri araştırılarak özenle seçilmektedir.

Vizyonumuz
İnsan sağlığını her şeyin önünde tutan, bilgiye ve bilime saygı duyan, sürekli üretmeyi hedefleyen, insanları bilinçli tüketici olmaları konusunda sürekli bilgilendirmeyi arzulayan, markalarını besin takviyesi ve kozmetik alanlarında herkesin tercih edeceği markalar haline getirmek isteyen, ulusal ve uluslararası ticarette referans gösterilen bir firma haline gelmek için gece-gündüz çalışan, müşterilerinin, çalışanlarının, iş ortaklarının, içinde yaşadığı toplumun takdirlerini kazanarak yaptığı çalışmaları en iyi şekilde ifade etmek isteyen bir duruşa sahibiz.

Misyonumuz
Türkiye'de bilinçli tüketimin yaygınlaşmasına katkı sağlamak, tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir. Bu suretle; en sağlıklı, en güvenilir ve en kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, sizlerin sağlıklı bir yaşam sürdürmesine ve mutluluğuna katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. (ISO9001 - ISO22000)

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. (ISO9001 - ISO22000) Spirulina Chlorella Yosun ISO 9001-22000

Firma Adı: AKUATİK Su Ürünleri Gıda Kozmetik Mühendislik Ltd. Şti.
Ticaret Sicil No: 37847
Mersis No: 0601012811400015
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Adresi: akuatik@hs01.kep.tr