Spirulina ve Chlorella Kullananlar

Spirulina Chlorella Yosun Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Yorum köşemizde ürünlerimizle ilgili olarak sizlerden gelen yorumları bulabileceksiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Kullandığınız ürünlerimizle ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

Yorumlarınızı bu sayfanın alt kısmındaki formu doldurarak gönderebilirsiniz. “Yorum Köşesi“nde sizin yorumlarınıza da yer verelim. 

Sizlerden Gelen Yorumlardan Bazıları:

- 2 aydır Chlorella ürününüzü kullanıyorum kendimi daha enerjik hissediyorum teşekkürler (Halit E.)

- Diyet vücudumda aşırı stres yapmıştı ve algamax önerdiler. Üç haftadır düzenli diyet yapıyorum ve algamax düzenli kullanıyorum. Başlangıçta 78 kiloydum. Bugün tartıldım tam 76.2 kg olmuşum. İnanamadım, yaşasın yosun. (Aysel K.)

- Merhaba ben sizin ürünlerinizi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum! ve anemi hastasıyım! öncelikle dondurulmuş Spirulina ile başladım, sonra kurutulmuş toz Spirulina ve şimdi kapsül olarak devam ediyorum. Yerli ürün olmanız nedeniyle tercih ettim çok memnunum teşekkürler (Minel D.)

- Çok memnun kaldım şu an ikinciyi bitirmek üzereyim ve 4 adet daha sipariş verdim. Saçlarım artık dökülmüyor çok memnun kaldım teşekkürler. (Nazile Ö.)

- Saç dökülmemde muazzam bir azalma oldu ve saçlarım çok sağlıklı uzuyor, Algee şampuanını ve saç kremini kullanalı yaklaşık 5 ay oluyor, elim bir kere bile başka marka şampuanlara gitmedi. Sizi iyi ki keşfetmişim iyi ki varsınız... (Ayşe A.)

- Şampuan ve saç kreminden memnunum. (Nadiye Y.)

- Ben şampuanı 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum bu siparişimde saç kremini de ekledim ondan da memnun kalacağıma eminim ☺️ (Cennet U.)

- Ürünler çok güzel ve çok memnun kaldım hala da kullanmaktayım herkesin kullanmasını tavsiye ederim. (Ayşe C.)

- Saçlarım koparak dökülüyordu
Ve çok cansızdı
5 ay önce Spirulina ile tanıştım Ve saçlarım yeni den hayata döndü. Canlandı. Teşekkürler Spirulina❤️ (Havva F.)

- Yüz kremi güzeldi. Şampuan benim saç derime oldukça iyi geldi. Seborik dermatitim var. Rahatlacı bir etkiye sahip ve içeriğinin doğal olması oldukça hoşuma gitti. Şampuan ve saç kreminde kampanyalarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim. (Hilal D.)

Ürünleriniz çok güzel hepsinden ayrı ayrı memnun kaldım. Aktarlardan alınan toz zerdeçallar kesinlikle sahte. Sizin zerdeçalınızı kullanınca bunu anladım. (Bahtışen P.)

Düzenli kullanımda farkedilecek kadar büyük etkisi oldu, teşekkürler ❤️ (Fatma G.)

Chlorella tozu detox için kullandım. Çok faydasını gördüm. Ağır metal atıyor, vücutta belirgin bir rahatlama hissi sağlıyor. Şampuanın renk ve kokusundan doğal olduğu anlaşılıyor. Çocuğum için özellikle kullanıyorum. Onun diğer şampuanlar da bulunan kimyasallarla zehirlenmediğinden emin oluyorum bu şekilde. (Mehmet Salih Ö.)

Doğal ve sağlıklı ürünler. Çok memnun kaldım. (Arzu G.)

Algee spirulina yoğun bakım şampuandan çok memnun kaldım. 2 ay gibi bir sürede saçımdaki seyrek kısımlarda etkisi gözle görülür sonuç verdi.Ayrıca kokusundan içeriğinin bitkisel oluşunu, doğallığını hissedip gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Piyasadaki diğer bitkisel şampuanlarla kıyaslayınca fiyatının gayet makul olduğunu farkettim. Önerim; keratin bakım yaptıranlar için aynı şampuanın tuzsuz olanındanda çıkması. (Başak İ.)

- Ürünleriniz kesinlikle çok kaliteli cok guzel memnun kaldik emeginize saglik umarim hep boyle kaliteli ürünler üretirsiniz... (Zeliha P.)

Mükemmel. Tavsiye ederimm herkese.. (Songül Y.)

Saç dökülmesi için harika bir ürün çok teşekkürler akuatik❤️ (Muazzez B.)

Ürünlerden memnun kaldım. Spirulina ve Chlorella toz olarak tüketiyorum. İçeceklere karıştırıyorum. Daha enerjik hissediyorum. Az yemek yiyorum. Teşekkürler.. (Mustafa D.)