Chlorella zararları var mıdır?
Klorella Yeşil Yosun

Chlorella (Klorella Yeşil Yosun) %100 doğal zengin protein, vitamin, demir, magneziyum, çinko gibi mineraller, klorofil içeren bir besin desteğidir. Bir ilaç değildir. Tatlısu sebzesi olarak da adlandırılmaktadır.

Türkiye’nin yetiştirdiği önemli doktorlardan Ender Saraç, Mehmet Öz ve Amerika’nın ünlü doğal tıp doktoru, chiropractic doktoru ve klinik beslenme uzmanı Dr. Josh Axe Chlorella’nın faydalı ve çok önemli bir besin takviyesi olarak önermektedirler.

Chlorella’nın bilinen bir zararı yoktur. Tüm bitkilerde görülebilecek normal seviyede bazı yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar özellikle açık tenli kişilerde güneş ışığına karşı aşırı hassasiyet, hafif şiddette sindirim sorunları, yorgunluk, baş dönmesi şeklinde kendini gösterebilir. Bununla birlikte iyodine karşı alerjisi olan ve coumadin veya warfarin reçeteli ilaç kullananların doktorlarına danışarak tüketmeleri önerilmektedir.


ALGAMAX Chlorella Klorella Yosun Kapsül
Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. (ISO9001 - ISO22000)

Üretimde üst seviyede Kalite Güvence Sistemi uygulanmaktadır. (ISO9001 - ISO22000) Spirulina Chlorella Yosun ISO 9001-22000