Chlorella Fiyatı

Mikroalg üretimi dünyada değişik tekniklerde yapılmaktadır. Bunlar iç mekan (saf kültürler) ve dış mekan olarak sınıflandırılabilir. Mikroalg üretim sistemleri, doğal göl-gölet ortamı, havuzlar (fiber-toprak), konteynır veya tanklar, tübüler fotobiyoreaktörler, düz- levha fotobiyoreaktörleri PE şeffaf üretim torbaları, büyük ölçekli “Big Bag” sistemler olarak bilinmektedir. 

Chlorella Klorella Yosun Fiyatı


Chlorella da sahip olduğu protein, vitaminler, mineraller, fito-besinler ve fitokimyasallar ve bunların kombinasyonuna sahiptir. Chlorella'nın hücre duvarı bulunmaktadır. Selüloz hücre duvarı soyulmuş ve hücre zarı bulunan Chlorella tüketildiğinde tüm protein, vitamin, mineral vb. içeriği de kullanabilir formda alınmış olunur. Bizim ürünümüzde bu işlem uygulanmaktadır. Hücre zarı ağır metalleri, pestisitleri (zirai ilaç) ve diğer toksinleri çevreleyip bunları insan vücudundan dışarı atmaya yardımcı olduğu kabul görmektedir. Hücre duvarı ve hücre zarı tamamen parçalanmış Chlorella ise hücre içerisindeki besinlerin büyük oranda kaybolmasına neden olacağından uygun görmemekteyiz.

ALGAMAX Chlorella Klorella Yosun Fiyatı

Üretimimiz butik üretim olmasına rağmen kaliteden taviz vermemekteyiz ve insanların günlük yaşamında bir besin desteği olarak kullanmasını sağlamak için uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Kullandığımız kapsüller bitkisel kapsül olup ambalajımız cam kavanozdur.

Chlorella ürünlerimizi satın almak için buraya tıklayarak web sitemizin anasayfasını ziyaret edebilirsiniz.

algamax-chlorella-yosun-kapsul-on.jpg