Spirulina ve Chlorella Kullananlar

chat_bubble

Yorum köşemizde ürünlerimizle ilgili olarak sizlerden gelen yorumları bulabileceksiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Kullandığınız ürünlerimizle ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.

Yorumlarınızı bu sayfanın alt kısmındaki formu doldurarak gönderebilirsiniz. “Yorum Köşesi“nde sizin yorumlarınıza da yer verelim. Ayrıca, gönderdiğiniz yorum için ek %10 indirim kuponu kazanacaksınız.Sizlerden Gelenler : 

Diyet vücudumda aşırı stres yapmıştı ve algamax önerdiler. Üç haftadır düzenli diyet yapıyorum ve algamax düzenli kullanıyorum. Başlangıçta 78 kiloydum. Bugün tartıldım tam 76.2 kg olmuşum. İnanamadım, yaşasın yosun. (Aysel KA**** – 33 – Antalya)


Merhaba ben sizin ürünlerinizi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum! ve anemi hastasıyım! öncelikle dondurulmuş Spirulina ile başladım, sonra kurutulmuş toz Spirulina ve şimdi kapsül olarak devam ediyorum 🙂 açıkçası çok faydasını gördüm ve hala görmekteyim! gün içerisinde ayrı ayrı almayı unuttuğum için sabahları 3 kapsül birden içiyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum! yapmış olduğunuz işte gerçekten çok başarılısınız sizi destekleyen insanlar arasındayım! başarılarınızın devamını dilerim! (bizi spirulinasız bırakmayın) iyi çalışmalar… (Destina Y***Z – 25 – Ankara


Vücuduma zindelik getirsin diye kullanmaya başladım ve günde 3 kapsül kullanıyorum. 10-15 gün düzenli kullanımdan sonra etkisini göstermeye başladı ve şu an kendimi daha iyi hissediyorum.

(Ekrem I**IR- 36 – Adana)


Kötü kolesterolüm sürekli yüksek seviyedeydi. Tavsiye üzerine ALGAMAX kullanmaya başladım. Günde 3 kapsül şeklinde sabah öğlen ve akşam birer tane kullandım. Test sonuçlarımda iyi kolesterolüm yükselip, kötü kolesterolüm düştü.
(Ahmet *ARS** – 44 – Ankara)


Şekerim ve tansiyonum var, takviye olarak sabah ve akşam birer kapsül olmak üzere günde 2 kapsül kullanıyorum, kendimi çok sağlıklı hissediyorum, düzenli kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim.
(Zeynel TU*** – 48 – Adana)


Sindirim bozukluğu sorunum vardı. Ayrıca gün içerisinde kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyordum. Doğal yollarla çözüm arayarak ALGAMAX’ı keşfettim. ALGAMAX sindirim sistemimi düzenleyerek vücuduma zindelik verdi. Bitmek bilmeyen bir enerjiye sahip oldum. Teşekkürler ALGAMAX.
(Vacide DE****LU – 49 – Adana)


Ürününüzü kullandım. Aynı zamanda iştah kesici bir ürün onun için günde iki kez öğlen ve aksamları kullandım. İştahımı kesti. Özellikle yorgunluğa iyi geldiği için kullandım. Bir ay kullanıp bırakmadım. Düzenli kullandım. Zamanla kapsül sayısını azalttım. Zaten iştahınız kesiliyor. 2 kg verdim. Kontrollerimde sekerim, kolesterolüm, tansiyonum çok iyi çıkmıştı. Tam dediğiniz gibi bir urun. Başarılarınızın devamını dilerim.
(Mehmet ***LUK – 39 – İstanbul)


Yüz Maskesini bir arkadaşım vesilesiyle aldım. İlk kullanımda inanılmaz bir şekilde cildimi temizledi, canlandırdı ve parlattı. Sürekli kullanıyorum. Doğal olması ve aynı zamanda tüketebiliyor olmamız da çok ilgimi çekti. Başarılar.
(Esra D***N – 36 – İzmir)


Demir eksikliği var. Spirulina’yı kullanmaya başladıktan sonra kendimi daha canlı, daha zinde hissetmeye başladım. Yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerim azaldı. Ayrıca kendimi psikolojik olarak daha rahat hissetmeye başladım.
(Berna YU***CAN – 32 – Adana)


Doğal vitamin desteği olarak Chlorella kullanıyorum. Çok memnunum.
(Özlem DE***AN – 29 – Adana)


Sürekli yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerim vardı. Doğal bir ürün araştırırken karşılaştım kullanıyorum ve çok memnunum. Yerli marka olması çok hoşuma gitti. 
(Semra YIL***IM – 55 – Uşak)


Yosunun cilde çok faydalı olduğunu televizyonda duydum ve araştırırken algee markasıyla karşılaştım. Firmayı araştırdım işini seven ve işinde uzman insanların ürettiğini görünce cilt kremi sipariş ettim. Kullanırken çok doğal hissediyorum cildimi nemlendiriyor ve memnunum. 
(İmren ***LUK – 45 – Ordu)


İlk kullanımda cildimin fena bir şekilde gerildiğini hissettim. Bu cilt maskesi bir harika. Üstelik yiyebiliyormuşuz. Ben yiyemedim ama doğal olduğunu bilmek dahi güzel. Emeğinize sağlık.
(Selma **AN – 28 – İzmir)